Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" dobročinnou akcí letošního Beer trekingu!

V letošním ročníku Beer trekingu 2016 se vypilo celkem 4.170ks piv!

V rámci projektu "Každé pivo pomáhá" jste tak letos poprvé přispěli 1,- Kč z každého vypitého piva a tedy celkovou částkou 4.170,- Kč Pepovi Nimmerrichterovi na nákup sportovního vozíku! DĚKUJEME!

 

Text:

Letošní běh s pivkem v ruce Jesenickými kopci přilákal již na více jak 650 registrovaných účastníků a protože nesmíme zapomínat ani na ty, kteří by rádi běželi s pivkem v ruce s námi, ale nemohou, spustili jsme pro letošní ročník v rámci Beer trekingu 2016 pilotní dobročinný projekt s názvem "Každé pivo pomáhá"!

Do tohoto projektu se netřeba jakkoliv registrovat, stačí pouze, aby jste se postavili 8.října na start a pili piva :)

Symbolickou částkou 1,- Kč za každé vypité pivo na trati tak totiž podpoříte Pepu Nimmerrichtera z Vykýřovic u Šumperka, který je postižen angelmanovým syndromem a je tak mimo jiné připoután na invalidní vozík!

Aby mohl Pepa konečně ve svých 18-ti letech se svou rodinou na delší výlety do přírody, shání jeho rodiče finanční prostředky na nákup sportovního vozíku a myslím že mluvíme za všechny z vás i nás, když řekneme, že jim v tom rádi pomůžeme...Obzvláště když bude naše pomoc spojena s pitím zlatavého moku ;)

Mimo závod můžete Pepu podpořit samozřejmě také a to převodem vašich drobáků, např.ušetřených za prázdné láhve od piva na číslo účtu jeho maminky(Stanislavy Dvořákové): 840816053 / 0800

Do poznámky pro příjemce vždy uvádějte: "Dar pro Pepu"

P.S. Možnost přispět Pepovi na vozík bude také v den startu, do naší kasičky v kanceláři závodu, kterou po závodě předáme samo sebou i s celou vybranou částkou jeho rodičům ;)

  • Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" dobročinnou akcí letošního Beer trekingu!
  • Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" dobročinnou akcí letošního Beer trekingu!

Právě se nacházíte: Beer Treking > Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" dobročinnou akcí letošního Beer trekingu!
Anketa
Které pivo vám při závodě nejvíc chutnalo?
  • 24 439x Huhňák Maxx 11°  
  • 11 209x Bernard 11°  
  • 16 304x Grunt 12°  
  • 13 240x Primátor 13°  
  • 16 308x Bernard 12°  
  • 11 197x Huhňák Prémium 12°  
  • 9 171x Nedalo se pít ani jedno :-D  
Celkem hlasů: 1868
Aktuality
Všechny aktuality