Důležité předstartovní INFO! Čti dál a nic tě letos nerozhodí

Důležité předstartovní INFO! Čti dál a nic tě letos nerozhodí

Už jen jednou se vyspíš a jde se na start! Přinášíme poslední předstartovní info, ať si včas stihneš vyzvednout své startovní číslo, nebloudíš na trase a dojdeš si až do cíle pro FINISHERSKOU medaili !

Čti dál a nic tě letos nerozhodí:

 

1) Prezence / Registrace

Kancelář závodu bude pro předem i nově registrované otevřena v sobotu od 7:00 do 10:00hod. Každý rok chodí spousta opozdilců na poslední chvíli a tím prodlužují čas startu...Nebuď louda a přijdi včas! Ne jen, že tě stihneme rychleji odprezentovat, ale budeš také rychleji na trase u svého oblíbeného zlatavého moku

 

2) Mapa trasy:

Prostuduj si detailně kudy se jde, ať nezabloudíš! Pokud jdeš poprvé, mrkni kde jsou umístěny jednotlivé občerstovačky a nespoléhej se jen na svůj pivní čuch ;)

Detailní mapu vč. možnost stažení do mobilu a gps najdeš v tomto odkazu: http://www.cykloserver.cz/f/2d6e292851/

 

3) Značení trasy:

Mrkni na značení trasy - je to easy. Na důležitých rozcestích budou bílé cedulky s nápisem Beer treking. Na stromech a všem živém i neživém okolo trasy pak žluto-černá páska. Nespoléhej se bezmezně na značení, záškodníci, kteří naší akci nepřejí jsou ve střehu a každoročně něco strhají a přeznačí... Proto, když si nebudeš jistý, mrkni do mapky, kterou dostaneš u registrace ;)

 

Pivu a Horám ZDAR a zítra AHOOOJ na startu!