Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" pomůže opět našemu Pepovi z Vikýřovic!

Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" pomůže opět našemu Pepovi z Vikýřovic!

Už před čtyřmi lety jsme v rámci Beer trekingu spustili charitativní projekt s názvem "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" v rámci kterého jsme / jste každým ročníkem finančně pomáhali Pepovi Nimmerrichterovi z Vikýřovic u Šumperka, jenž je postižen angelmanovým syndromem! No a protože chceme i nadále ne jen pít pivko, ale taky přitom pomáhat, pokračujeme s tímto projektem také v letošním ročníku 2021 ;) A jak tento projekt na podporu Pepy vlastně funguje?

Je to jednoduché...

Prostě z každého piva, které se v rámci Beer trekingu 2021 vypije dáme symbolicky 1,- Kč právě Pepovi a nebo když si přeje něco konkrétního, tak mu to třeba za to i koupíme.

Aktuálně musel být Pepa umístěn do domova s pečovatelskou službou, kde stojí tamní televize za zlámanou grešli a tak, aby jsme mu to udělali v novém domově příjemnější, zkusíme těch piv vypít při závodě co nejvíc a vydělat mu tím na pořádný televizor, aby se cítil trochu komfortněji ;)

Pomůžeme mu tak ve výsledku všichni a ještě si to o to víc s tím hřejivým pocitem, že někomu i pomáháme všichni užijeme!

No a pokud už teď víte, že na letošním Beer trekingu startovat nebudete a vaše pivem prosáklé srdce by i přesto chtělo Pepu podpořit, můžete tak učinit i jinou formou...

Stačí jakoukoliv malou, či velkou částku převést rovnou na Pepův účet číslo: 840816053 / 0800 a do poznámky pro příjemce dát poznámku "Dar pro Pepu - Beer treking", ať se má ten náš kluk ušatá co nejlíp ;)

P.S. V ročníku 2019 jste Pepovi pitím piva přispěli celkem: 6621,- Kč, tak doufáme my i Pepa, že letos se "pochlapíte" a těch pivek padne ještě o něco více :)

Těšíme se na startu!