Jaká piva budeš pít na letošním Beer trekingu?

Jaká piva budeš pít na letošním Beer trekingu?

Máš už natrénováno na letošní Beer treking? Do startu ti zbývá už jen týden a tak ti dnes představíme seznam pivek, která budeš letos pít... ;) Jako každý rok, taky letos jsme si připravili nějaká zdokonalení. Těšit se tak můžeš jak na více druhů piva na občerstvovacích stanicích, větší větší výběr z bonusových panáků, či celkem 6 výčepních kohoutů na Červenohorském sedle, kde tě letos už určitě nezdržíme a pivko ti dáme hned po tvém příchodu do ruky ;)

No a co ten seznam? Tady ho máš:

1.občerstvovací stanice - Kouty START: Huhňák Maxx 11°

-Vlajková loď piva Huhňák , která tě namlsá na další kousky ;)

 

2.občerstvovací stanice - U Pelikána: Bernard 12°

-Tradiční osobitý ležák z Humpolce a rodinné střbro rodiny Bernardů, který tě posune o stupeň dál a před drsným stoupáním na další občerstvovačku tě nerozseká, ale příjemně nakopne :)

 

3.občerstvovací stanice - Výrovka: Primátor 13° Polotmavý, 16° Exkluziv, Chipper - grepový

-Občerstvovačka na Výrovce patří již tradičně pod Pivovar PRIMÁTOR a ne jinak je tomu i letos, s výhledem na celé Šumpersko si tak budeš moct vychutnat jedno ze 3 druhů pivek dle vlastního výběru ;)

 

4.občerstvovací stanice - Červenohorské sedlo: Huhňák 12° Premium

-Vloni jsme na sedle trochu nestíhali a pivečko nám víc pěnilo, ale na to letos rovnou zapomeň. Máme tu připraveno dokonce 6 výčepních kohoutů a pořádný chlaďáky, takže pivko poteče proudem a sotva než stačíš říct "PIVO", budeš držet v ruce orosený kelímek tohoto Šumperskýho ležáku ;)

 

5.občerstvovací stanice - U Staré kuželny: Primátor EPA a Stout

-Pivovaru Primátor se říká "specialista na speciály" a aby tomu dostál, musí nabídnout i pro Beer trekaře něco speciálního! Na této občerstvovačce jsme si pro vás připravili dokonce 2 takové! Tím prvním je Primátor EPA(typický anglický "eil") a tím druhým pak Primátor Stout - vavříny ověnčené tmavé pivo irského typu, které vyhrálo dokonce první cenu na jedné z nejprestižnějších degustačních soutěží světa World Beer Awards pořádané v Londýně!!!

 

6.občerstvovací stanice - Kouty CÍL: Huhňák Maxx 11°

-A jsme v cíli...vlastně ještě ne...Prvně musíš kopnout poslední pivko! Jaké je? Přece Huhňák 11° MAXX ale tentokrát čepovaný!!! Tohohle lahodného "šumperáka"ti naservírujeme opět z našeho cílového Beer baru tak jako na fotce z loňského ročníku!

 

Tak na jaké pivko se těšíš nejvíc? Hlasuj v naší anketě na pravé straně webu www.beer-treking.cz ;)

#beertreking #pivo #hory #kouty #jeseníky #huhnak #bernard #primator