Jaký piva budeš pít na letošním Beer trekingu 2018? Tady je první z nich, který kopneš hned po startu!

Jaký piva budeš pít na letošním Beer trekingu 2018? Tady je první z nich, který kopneš hned po startu!

Letošní Beer treking 2018 se nezadržitelně blíží a aby jste měli přehled o tom, na jaký pivka se můžete na jednotlivých občerstvovačkách po trati Beeru těšit, připravili jsme si pro vás stejně jako v minulosti ozkoušenou a všemi milovanou relaci s názvem "Jaký piva budeš pít na letošním Beer trekingu 2018?" ve který vás budeme každý úterý a každej čtvrtek seznamovat s jednotlivejma občerstvovacíma stanicema a tím, co na nich poteče proudem za pivsonky...

No a hned když máme to úterý a navíc s touhle relací startujeme, nedá nám to jinak, než odhalit první - startovací pivo, který všichni povinně lupnete v pravý poledne, hned po zaznění startovacího výstřelu!!! A tím pivkem je.......HUHŇÁK MAXX 11°!!!

Co k tomuhle pivu napsat...? Je to náš starej známej Maxx, kterýho pijeme a chutná nám na Beer trekingu už 3. rokem ;)

Tahle vlajková loď tradičně vařenýho piva od Šumperské značky Huhňák má hořkou chuť a leží a dokvašuje se min. 40dní v ležáckých sklepeních, než doputuje k vám na start, kde ho kopnete a vyrazíte na trať jako každým rokem cca v tomhle stylu: 

Takže těšete se přátelé a kamarádi piva a hor, na startu na našeho starého známého Maxxe a taky na čtvrtek, kdy proflákneme další pivko, které ochutnáte na 2.občerstvovačce "U Pelikána" ;)

#jakepivoudupitnaletosnimbeeru #huhnak #beertreking #kouty #1pivo #startovnipivo