Pitím piva na Beer trekingu 2019 se vydělalo Pepovi na nový vozík!

Pitím piva na Beer trekingu 2019 se vydělalo Pepovi na nový vozík!

Jak už asi mnozí z vás zaregistrovali, každoročně se snažíme o to, aby Beer treking ne jen že rozdával piva, panáky, dobrou náladu a všeobecné veselí ale také co nejvíce pomáhal těm z nás, co to nejvíce potřebují... A právě proto jsme před pár lety založili projekt "Každé pivo pomáhá" kdy z každého vypitého piva při závodě Beer treking přispějeme našemu chráněnci - Pepovi Nimmerrichterovi z Vikýřovic, jenž je postižen angelmanovým syndromem a je upoután na invalidní vozík symbolicky 1,- Kč!

Pepova maminka letos pro Pepu šetřila na speciální brzděný vozík, aby mohli spolu vyrážet do přírody(jen tak mimochodem, Pepa je pěkně rostlý a má už skoro metrák, takže je vozík s brzdou opravdu potřeba).

Na ten jim ale pořád chybělo něco málo přes 5000,- Kč a kolik si teď přátelé myslíte, že jste těch piv letos vypili a kolik jste tak tedy Pepovi přispěli? :)

Ještě než vám to tu napíšeme, musíme vás pochválit...Každoročně se v pití zlepšujete a pijete víc a víc, takže teď k tomu číslu...I přes letošní deštivé a chladné počasí jste vypili...tramtadadááá celkem 6621 piv!!! A to neznamená nic jiného, než příspěvek pro Pepu na vozíček v hodnotě 6621,- Korun českých!!!

Děkujeme všem za celý tým Beer trekingu, Pepu i jeho maminku a máme maximální radost, že jsme společně opět mohli pomoct a Pepa bude moct s maminkou vyrážet do přírody bezpečně a bez omezení na novém vozíčku!

P.S. Pokud by jste chtěli Pepovi přispět ještě něco navrch, můžete! Stačí kliknout na odkaz: http://www.beer-treking.cz/pomahame a Pepovi nějakou další zlatku poslat na účet ;)

Děkujeme VŠEM!!!

#beer #beertreking #pivo #pepa #pomáháme #pomáháte #děkujemevšem #dejsilike #sdílej #podpořpepu #huhnak #bernard #primator #jeseniky #kouty