Představení 2.piva - U Pelikána

Představení 2.piva - U Pelikána

Přátelé piva a hor! Minule jsme vám začali představovat druhy piv, která budete pít na letošním Beer trekingu! První - startovní pivo v areálu Kouty jsme si už představili, takže jdeme na 2.občerstvovací stanici a tou je již tradičně tak trochu "zrádná" zastávka "U Pelikána"! A proč je zrádná? Ze startu z areálu Kouty na ni totiž dorazíte po rovince pohodovou procházkou, ale hned po průchodu přes tuto občerstvovačku vás čeká nejtěžší stoupání na trase směrem na hřeben k Výrovce, kde je další občerstvení ;) A aby se vám šlo do kopce do nejlépe, právě na této občerstvovací stanici jsme si pro vás připravili ve spolupráci s Pivovarem Primátor obří výběr jejich dobrot :)

Těšit se tak můžete na medailemi ze světových soutěží ověnčené pivo Antonín, s maximální sladovou plností a chmelovou hořkostí, ovocné - "lehkopivo" Chipper, či vlajkovou loď primátoru 12° Premium a nebo pro drsňáky a gurmány pak 13° - polotmavou!

Upozornění pro ženy - na této občerstvovací stanici je povinné pivo pouze pro muže, tedy křehké děvy nemusejí pít a mohou funět dál do kopce bez zastavení (pokud se necítí... ;)

#pivo #hory #beer #beertreking #primátor #jeseníky #olomouckýkraj