Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" letos nově podpoří Lukáška Bílého

Projekt "KAŽDÉ PIVO POMÁHÁ" letos nově podpoří Lukáška Bílého

Jak mnozí z vás vědí, již od roku 2016 máme na závod BEER TREKING navázán vlastní charitativní miniprojekt s názvem "Každé pivo pomáhá". V rámci něj jsme věnovali symbolicky 1,- Kč z každého piva, které jste při závodě vypili Pepovi Nimmerrichterovi, jenž je postižen Angelmanovým syndromem. Za ty roky jsme tak Pepu podpořili celkovou částkou 28.619,- Kč, které posloužily na zkvalitnění Pepova života, rehabilitace a nákup zdravotních pomůcek ;)

V letošním roce se nám však ozvala Pepova maminka, že by ráda po těch letech přepustila podporu také někomu dalšímu - neméně potřebnému... Hned nás napadl další človíček, kterému jsme se snažili finančně pomoct již v rámci běžecké série Horská výzva a to Lukášek Bílý, kterému bude letos 14let a je po dětské mozkové obrně připoután na invalidní vozíček. 
Letošní podpora tak bude směrována právě LUKYMU a vy při závodě pijte co se do vás vejde, ať mu vyberete co nejvíc penízků! :D
Více o Lukáškovi se dozvíte na https://lukasekdmo.webnode.cz , pokud by jste chtěli "Lukyho" finančně podpořit také mimo závod BEER TREKING, klidně můžete!

Jakoukoliv částku stačí poslat na jeho účet 2300344082/2010 ;)