První novinka letošního BEER TREKINGU - velký panák v cíli tě pořádně rozjede!

První novinka letošního BEER TREKINGU - velký panák v cíli tě pořádně rozjede!

Termín letošního BEER TREKINGU 2022 je venku, co teď ale zajímá většinu z vás je to, kdy se budete moct konečně zaregistrovat do závodu, že jo?

Takže přátelé PIVA a HOR, máme pro vás nejnovější info a to, že on-line registraci na našem webu spustíme již koncem tohoto týdne! Sledujte náš web, fb, či insta a nic vám neunikne! ;)

Současně představujeme také první z novinek letošního ročníku a tou je nové rozvržení občerstvovacích stanic a pitného režimu na trati! :)

Změna se týká 3.občerstovací stanice, která byla ještě vloni "U Výrovky". Problémy v zásobování této stanice při takovém kvantu lidí, které každoročně v závodě startuje nás však donutily přesunout občerstovačku cca o kilometr a půl blíže a to na "Přístřešek Petrovka", který je o něco lépe přístupný pro naše zásobovací vozidla, aby jsme vám stihli dovézt pivka včas a co nejméně naštěrchané..

Tou druhou a ještě výraznější novinkou je pak změna počtu pivních zastávek na trase, kdy jsme si pro vás letos připravili místo cílového pivka něco ostřejšího a to velkého panáka pálenky dle vlastního výběru! Do cíle tak doběhnete nikoli lámat poslední pivko na sílu, ale pořádně se nakopnout velkým panáčkem pálenky na následnou divokou afterparty na náměstí areálu Kouty, která začne už v průběhu podvečeru a bude pokračovat až do noci ;)

#pivoprimátor #pivobernard #olomouckykraj #beer #hory #jeseníky #gory #pivo #treking #huhnak #beertreking